Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Max van Dietschland
De VLD doet zich nu voor als stoere Vlamingen, maar het gaat hen helemaal niet om de oplossing van BHV, wel om:
1. de CD&V en vooral Yves Leterme een mes in de rug te steken, de haat zit er nog diep in...
2. en nog belangrijker dat de Kamer ontbonden wordt voordat het wetsvoorstel betreffende de splitsing van BHV kan ter stemming gebracht worden.
Daarom lokt de VLD nu de val van de regering uit. Er wordt gewoon dubbel spel gespeeld met de Franstalige liberalen en inderdaad ook met het FDF.
De VLD is altijd al een onbetrouwbare partner gebleken en hopelijk ziet de kiezer dat ook in.
|
Dat is best mogelijk. Anderzijds twijfel ik er geen seconde aan dat het eventuele 'akkoord' dat er misschien bereikt zou zijn veel erger zou zijn geweest dan niet splitsing van BHV.
M.a.w. ik zal nog niet direct VLD stemmer worden maar ik heb absoluut geen medelijden met of sympathie voor CD&V/Leterme.