Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door vavli
Gebash ?
Ik som een aantal heel concrete feiten op: of kloppen die niet?
Stalinist ?
Wie kritische vragen stelt inzake de trotskistische beweging is meteen een stalinist?
Overigens ben ik van mening dat de PvdA met Sap en Socialisme 21 allicht heel goed kan samenwerken (cfr rond het klimaat) . Met Vonk/Sparood ook (cfr rond Opel en de Oosterweelverbinding) maar met die laatste natuurlijk niet op electoraal vlak gezien hun keuze om binnen de spa te werken
|
Het gaat niet enkel over het gebash hier. En je geeft de concrete feiten gewoon verkeerd weer. Ja, het klopt dat er kameraden uit Luik zijn vertrokken. Maar dat neemt niet weg dat er nog altijd een nettogroei. En dat wij niet met honderden leden per jaar vooruit gaan, wil daarom niet zeggen dat het daarom slecht gaat. LSP en PVDA hebben daar gewoon een verschillende visie over. De cijfers dus gewoon naast elkaar leggen getuigt van weinig analysevermogen in mijn ogen.
En op Socialisme 2010 was er idd wat minder volk, maar dat had ook zijn reden. Het volgde namelijk vrij 'snel' na het vorige socialismeweekend en we mikten dan ook op wat minder volk. Ik zie niet in waar je daar een neergang ziet van het trotskisme of onze partij.