Los bericht bekijken
Oud 6 mei 2010, 10:17   #1
EddyBal
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
EddyBal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 mei 2010
Locatie: WILRIJK
Berichten: 10.594
Standaard NVA moet hulp inroepen van Duitstalige gemeenschap

Aangezien men alles in het werk zal stellen om voor Vlaanderen slechte akkoorden te bereiken met de Franstaligen, en de Vlamingen nog maar eens te verraden, moeten NVA gaan babbelen met de Duitstalige gemeenschap. Daar zijn er niet zoveel van nodig om alarmbelprocedures en dergelijke te starten als er slechte wetsontwerpen op tafel komen.

Aangezien die een helpend handje hebben toegestoken (tegen hun zin) om de onderhandelingen te rekken, zouden ze dat nu kunnen doen om verraad van Vlaanderen te voorkomen.

Zou geen slecht scenario zijn he?
__________________
Wanneer men in de loop der jaren vaststelt dat het samenwonen van volkeren alleen maar tot onenigheden en misbruiken leidt, territoriale grenzen niet meer geëerbiedigd worden, noch de grondwet die de samenwoners zou moeten binden, kan men beter scheiden vooraleer het tot bloedvergieten komt. Vlaanderen met zijn hoofdstad Brussel, neemt dus vanaf deze moment alle machten die een staat nodig heeft om zijn bestaan te verzekeren en trekt zijn grenzen waar deze laatst onderling zijn overeen gekomen.
EddyBal is offline   Met citaat antwoorden