Los bericht bekijken
Oud 21 mei 2004, 17:28   #5
Groot Bakkes
Minister
 
Groot Bakkes's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 november 2003
Locatie: Vlaanderen, Antwerpen
Berichten: 3.315
Standaard

1. Leeftijd: 14

2. Wat vind u van u nu van Vlaanderen en wat wilt u zien veranderen?
a) Wonen: zowel de CVP als paars zijn tijdens hun regeerperiodes uitgeblonken in achterlijkheid op het vlak van ruitelijke ordening. Zie lintbebouwing en tegenwoordig de sociale huisvesting waarbij enkel allochtonen sociale woningen krijgen en op die manier getto's gecreeerd worden.
c) Inburgering: verplichte taallessen voor nieuwkomers die van plan zijn zich hier definitief te vestigen is noodzakelijk. Bovendien mogen er nu geen vreemdelingen meer bijkomen. De bevolking heeft er nu eigenlijk wel z'n buik vol van.
d) Onderwijs: Onderwijs moet volledig kosteloos worden.
e) Werk: het rampzalige werkgelegenheidsbeleid onder leiding van Verhofstadt toont aan dat werkgelegenheid geregionaliseerd moet worden en de belastingen op arbeid verlaagt moeten worden en de belastingen op producten verhoogt.

3. Wat vind u van u nu van Europa en wat wilt u zien veranderen?
a) Uitbreiding van Europese Unie: Goed, nu moet er voor gezorgd worden dat die landen de euro krijgen en dat de lonen even hoog worden in Oost- als in West-Europa
b) Milieu: /
c) inburgering: /
e) Werk: Europa moet een sterk blok vormen tegen China en India en moet door een drastische belastingsverlaging op arbeid de handenarbeid en een deel van de fabrieken terug halen.
4. Wat denkt u van de verkiezingen, hoe zal het aflopen denkt u?

Een verpletterende overwinning voor CD&V-N-VA, stagnering van SP.A-spirit en de derde plaats voor het VB. Groen! haalt de zelf ingevoerde kiesdrempel niet. VLD lijdt een pijnlijke nederlaag ten gevolge van Verhofstadts machtshonger en het vreemdelingenstemrecht.
Groot Bakkes is offline