Los bericht bekijken
Oud 22 mei 2004, 11:47   #33
Darwin
Banneling
 
 
Darwin's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 augustus 2002
Berichten: 5.668
Standaard

Een: de daling van de bevolking is geen probleem maar een ZEGEN.

Twee: de oplossing voor de de-islamisering van Europa is POEPSIMPEL : het belijden en propageren van de islam moet gewoon bij wet verboden en strafbaar worden in Europa. Zodra deze wet van kracht wordt, neemt het grootste deel van de moslims in Europa zijne Mercedes en/of BMW en zet zijn huis(zen) te koop en vertrekt naar de thuislanden.


Enige vereiste voor zo'n wet: een meerderheid van de bevolking moet voor zo'n wet zijn. Dat wil concreet zeggen, de meerderheid van de politieke opiniemakers.


Als de islam in Europa zou verboden worden, zou dit tevens een heel sterke steun zijn voor de anti-islamisten in de moslimlanden. Nu worden deze mensen door het westen aan hun lot overgelaten.


Het verbod op de islam zou trouwens best gepaard gaan met de invoering van een nieuw geheel van spirituele tradities die ingesteld worden ter vervanging van de (mono)theïstische religie in het algemeen. Deze nieuwe tradities omvatten dan bvb feesten naar aanleiding van de seizoenen en jaargetijden.
Darwin is offline   Met citaat antwoorden