Discussie: Volgende regering?
Los bericht bekijken
Oud 27 mei 2010, 07:35   #36
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door jevaly Bekijk bericht
als de nva werkelijk de grootste partij wordt in Vlaanderen, kan geen enkele andere vlaamse partij zich permitteren om hen niet in de regering op te nemen.

Ik voorspel nog altijd de Vlaamse olijfboom: de klassieke olijfboom + NVA

om de volgende redenen: die gaan wellicht een nipte 2/3 meerderheid halen, de vakbondspartijen zit in de regering, handig als er besparingen op het spel staan, alle partijen die regionaal aan de macht zijn, zitten ook in de federale regering en ecolo zal incontournable zijn in Wallonië en min of meer eisen dat ook groen! in de regering komt.
onmogelijk, het NON aan Franstalige kant tegen de NVA is nu al oorverdovend.

de Franstalige kranten gaan zwart kleuren op 14 juni, ze gaan Dewever kapot demoniseren, geen enkele Franstalige politici zal nog durven zeggen dat die Dewever in feite maar gewoon een mens is. Die campagne is nu al bezig, je moet maar eens Le Soir, La Libre of La Dernière Heure lezen.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden