Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door circe
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bruut geweld
dat ze daar zat zuiver als provocatie en de vermelding van haar eventuele zonen en wat ze zouden doen?
Kan zijn, maar ...
waarom deze houding van vanhecke ?
u bent WELKOM ALS...
dan kan u BIJ ONS...INDIEN
waarop zij zeer gevat als geassimileerde antwoordde : ik ben reeds bij MIJ/(UWE ONS)
wat wil zeggen : zelfs geassimileerd , horen ze er voor Vanhecke niet bij...
niet bij zijn "ONS"...
Vreemd
|
WIE heeft die mevrouw geprofileerd als allochtoonse-vlaamse-brusselse-marokkaanse?
Me dunkt was dat niet Van Hecke!
Waarom moest die mevrouw per definitie zo geprofileerd worden ?(ik meende zelfs een blik van afkeuring te zien toen Bracke haar zo voorstelde).
Dat Van Hecke zei 'dan ben je welkom' en waarop zij antwoordde "ik ben hier bij mij" is een gevolg van het feit dat BRACKE haar als allochtoon voorstelde! Een allochtoon is hier niet "bij mij", maar eventueel wel "welkom". Iemand die hier "bij mij" is, hoeft niet als allochtoon te worden voorgesteld door de journalist van dienst!
Het was gewoon een provocerende cirkelredenering! (en jij trapt er dan nog in bovendien!)
|
Blijkbaar is Vanhecke er ook ingetrapt. In elk geval heeft hij de redenering gewoon overgenomen. Ik vind het wat te makkelijk om te zeggen dat Vanhecke zich hierarchisch boven die vrouw stelde, enkel en alleen omdat Bracke haar als allochtoon had voorgesteld. Vanhecke kon zelf net zo goed uitmaken of ze geassimileerd was, daar had hij, zo mag ik hopen, Bracke niet voor nodig.