Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Karma
Ja, dat weet ik maar blijkbaar wordt dat automatisme niet gehanteerd bij het maken van een nieuwe draad. Mensen zitten ook niet allemaal terzelfdertijd aan hun computer waardoor er dus wel eens enkele uren later eenzelfde draad wordt gemaakt dat er al staat. Mocht men enkel maar in één forum een topic kunnen starten (die er bijvoorbeeld één volle dag blijft staan) dan veronderstel ik dat er heel wat "dubbele" titels zouden worden gemaakt. Dat forum zou "startforum" of zo kunnen worden gedoopt.
|
en na die dag moeten de mods die topics in het juiste subforum zetten?
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
|