Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Cdude
|
Citaat:
|
This (colchicine) will cause many of the seeds to die and not germinate, but the ones that do come up will be polyploid plants.
|
Dus??? Zou gij het doen?
Kijkt, al zouden zaadleveranciers dit doen... ze streven toch naar een kiem(germinate) graad van 100% he.
Dat een commerciële boer het zou doen, dat kan kloppen.
Maar ik spreek over een stijging naar 25% bij de planten zelf zonder er aan te prutsen he. Niet gesproken over de straatwiet. Die stijging naar 31% lijkt me idd wel iets TE fors.
Op dat gebied leef ik nog in 2005. Dus ja, klopt hier wat je zegt.
Zitten we dan al aan 31%? Ze spreken dan wel over geimporteerde wiet, en niet over zelfgekweekte wiet he.
Net daarom, zelfkweek zou een recht moeten worden voor een blower. Dan is hij pas tenminste zeker wat hij rookt.
Zie nu zijt ge nuttig se

vKan het niet meer van dat worden? Dat is tenminste bijdragen.
Maar dat is dan idd langs de niet natuurlijke kant bekeken. Ik bekijk het langs de planten in hun natuurlijke vorm. En die zitten circa aan de 15 tot 22% thc.