Los bericht bekijken
Oud 4 juni 2010, 21:39   #162
EddyBal
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
EddyBal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 mei 2010
Locatie: WILRIJK
Berichten: 10.594
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door azert Bekijk bericht
van BDW want dan zullen de VL kiezers zien dat er met BDW aan tafel geen regering kan gevormd worden en ze in okt nog eens naar de stembus moeten.
En Bartje zal er NOG meer voor beloond worden. Hoorde ik al niet hetzelfde van jou en andere belgieten voor deze verkiezing? Bartje was het afgebold he (zelfs "buitengezet" werd door sommige lkeugenachtigen beweert).

Wel hij is er voor beloond. Doe zo voort oude politiek, eens zal de les geleerd worden maar zal het te laat zijn
__________________
Wanneer men in de loop der jaren vaststelt dat het samenwonen van volkeren alleen maar tot onenigheden en misbruiken leidt, territoriale grenzen niet meer geëerbiedigd worden, noch de grondwet die de samenwoners zou moeten binden, kan men beter scheiden vooraleer het tot bloedvergieten komt. Vlaanderen met zijn hoofdstad Brussel, neemt dus vanaf deze moment alle machten die een staat nodig heeft om zijn bestaan te verzekeren en trekt zijn grenzen waar deze laatst onderling zijn overeen gekomen.
EddyBal is offline