Los bericht bekijken
Oud 23 mei 2004, 15:03   #162
Xenon
Parlementsvoorzitter
 
Xenon's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 augustus 2002
Berichten: 2.112
Standaard

Ik heb misschien last met begrijpend lezen, maar kan iemand mij aantonen waar er in dit stukje tekst een loopje met de waarheid wordt genomen?
Dank bij voorbaat.


BUB, het piepkleine partijtje dat staat voor Belgische Unie, dient klacht in tegen de N-VA wegens schending van de anti-racismewet. Het Belgicistisch partijtje vindt dat de Vlaams-nationalisten al te veel ,,de Waalse bevolking van België uitschelden voor profiteurs omdat ze teveel geld zouden krijgen van de sociale zekerheid''.



N-VA'er Bart De Wever kan er best mee lachen: ,,Volgens de BUB mag de N-VA er de bevolking niet op wijzen dat een gemiddeld Vlaams gezin elk jaar meer dan 5.000 euro betaalt voor de geldstroom van Vlaanderen naar Wallonië.'' De Wever meldt terloops dat BUB wel bij de N-VA kwam aankloppen voor een handtekening van een parlementslid voor het indienen van zijn verkiezingslijsten. Hij kreeg bovendien een e-mail onder ogen waarin BUB-leden worden opgeroepen om zich op internet in allerlei discussiefora voor te doen als ex-CD&V'ers die ontgoocheld de partij hebben verlaten wegens het kartel met N-VA.

Overigens: BUB dient alleen klacht in tegen N-VA. Niet tegen hetVlaams Blok, dat nochtans even Vlaamsgezind is. (PDB)
__________________
,Ik eis dat u eerbied betuigt voor mijn functie en ontzag en respect toont voor dit huis. U moet ontzag en respect voor mij hebben, want ik ben de volgende koning'
Xenon is offline