Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hot Marijke
Dat is bullshit. In iedere partij zitten er wel personen waar je het niet mee eens bent. Het is niet omdat je sommige individuen in een partij niet lust, dat je daarom de partij in zijn geheel veroordeelt. Ik heb het niet specifiek over het VB, deze redenering gaat op voor alle partijen.
|
Kan best zijn, maar die "individuën" zijn wel de ruggegraat van de partij. Ttz, een kliek oerconservatieve Vlaamse ondernemers met ideeën die nog veel extremer zijn dan die van Alexandra, om niet te zeggen nog extremer dan die van Opus Dei. Maar stem jij daar dus maar voor, je wil nu eenmaal bedrogen worden. En een vrouw die bedrogen wil worden, daar kan niets tegenop.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Hot Marijke
Hoe dan ook, ik had Alexandra een mail aangaande haar krantenstunt gestuurd, en die beantwoordt ze nu op haar site: http://www.alexandracolen.nu/node/36
Zouden we dan toch nog vriendinnen worden? 
|
Gelukkig is Alexandra een beschaafd mens. Ik zou liever toekijken hoe ze je de haren uittrekt en de ogen uitkrabt, maar ja. Je gaat er toch zijn, daar op de Groenplaats?