Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door ShoshannaKimberley
Denk je écht dat dat de eerste zorg van Hamas is: de bevolking helpen?
|
Hamas doet hier niets ter zake. geen enkele van de initiatieven die ik vermeld, komen van of dienen Hamas.
Citaat:
Ze lieten de 21 vrachtwagens van de Turkse flotilla niet eens toe, om zo de bevolking gegijzeld te houden.
|
Niet zolang de door Israël gegijzelde activisten gevangen gehouden werden, nee.
Citaat:
Dit plan zal ook hun Trotsch schaden, want: het Midden Oosten moet voor die islamisten JudenFrei blijven.
|
Het Midden-Oosten is (zoals u zeer goed weet) nooit Jodenrvij geweest en dat vraagt ook niemand. Tot de massale illegale migratie van Europese Joden en de eenzijdige uitroeping van Israël, leefden Joden en Arabieren vreedzaam samen in het gebied. Tot de dag van vandaag wonen er in Teheran 25.000 Joden die onder geen beding hun land willen verlaten en naar Israël emigreren, zelfs al krijgen ze geld toe.
Citaat:
Eén ding is zeker: er zullen geen Hamas en Hezbollah vriendjes op de boot zitten, dus de wereld zal niet op zijn kop staan indien dit plan mislukt.
|
Het plan zal niet mislukken: er komen tientallen initiatieven om de belegering van Gaza te doorbreken. Da zal ook lukken aangezien Israël en Egypte zich nu al verplicht zien om ze gedeeltelijk op te heffen. De belegering van Gaza is een collectieve bestraffing van de totale bevolking en dus een misdaad tegen de mensheid en tegen het oorlogsrecht.