Los bericht bekijken
Oud 18 juni 2010, 18:14   #2
Piero
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Piero's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 20 februari 2010
Locatie: Nederland
Berichten: 16.263
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Nestor Burma Bekijk bericht
Het citaat van Corse is toevallig gevonden en lichtjes aangepast (fouten verbeterd). Multiculturele samenlevingen kunnen beter omgedoopt worden tot aculturele samenlevingen.
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Corse

125.000 Duitse burgers emigreren (vertrekken) jaarlijks: 125.000 Duitse burgers ontvluchten jaarlijks Duitsland om (aan Hartz 4) te ontsnappen. (Wir haben es nicht gewusst.) Hartz 4 is de benaming voor een werkloosheidsuitkering van 300 Euro per maand en per gezin. Merkel maakt gebruik van deze situatie om de werkloosheidsstatistieken te vervalsen. Dankzij haar politiek zijn er dus 375.000 werklozen minder in 3 jaar.
Nestor Burma, je vind je citaat van Corse "mooi gezegd". Waarom dan wel?
Zoals vaker bij de teksten van Corse kan je aan de inleiding niet zien waar hij naar toe wil. Corse heeft last van een overmaat aan kennis en intelligentie. Hij begint met de werkloosheidsuitkeringen in Duitsland en eindigt bij de problemen van de multiculturele samenleving.

Intussen klopt zijn informatie over een werkloosheidsuitkering van 300 euro volgens mij niet. Zie onderstaande citaat. Is zijn opvatting over de reden van de emigratie van Duitsers en de problemen van de culturele samenleving dan wèl juist?
Citaat:
Hoogte van de uitkering
De Duitse werkloosheidsuitkering is 60% van uw laatste netto inkomen. Maar als in uw huishouden minderjarige kinderen wonen, krijgt u 67% van uw laatste netto inkomen.

Bron: http://www.svb.nl/int/nl/bdz/werkloo...ing_duitsland/
Voor de Harzwetten zie: http://lbc-nvk.acv-online.be/Actuali.../Duitsland.asp
Piero is offline   Met citaat antwoorden