Los bericht bekijken
Oud 7 juli 2010, 17:25   #80
Ernst Niessen
Europees Commissaris
 
Ernst Niessen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 15 juni 2009
Locatie: APELDOORN (Apeldoorn)-NL-GE
Berichten: 7.510
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eberhard Leclerc Bekijk bericht
Elke Europese Staat wordt geconfronteerd met min of meer dezelfde problemen.
Een onafhankelijke Vlaamse staat betekent simpelweg dat er zeer veel banen, middelen en macht te verdelen zijn onder het 'eigen volk'. En het is ondenkbaar dat het eigen volk dat gaat opgeven.
Een lange termijn scenario zou kunnen zijn dat migranten in Vlaanderen buitengesloten blijven en zich nog meer op Nederland gaan richten. Ooit zullen zij de politieke meerderheid zijn in Vlaanderen, en dan zou het nog wel eens spannend kunnen worden.
Een onafhankelijke Vlaamse staat is mooi, maar ik vrees dat de oude belgicistische elite de plak wil blijven zwaaien over dit 'eentalig België'. Kleinstaaterei is een joystick voor de oude garde.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 Bekijk bericht
Wat is dat toch voor onzin ... Veel Nederlanders, niet allemaal, hebben de eigenschap zich met alles en iedereen te moeien en de vinger te wijzen. Daarmee is alles toch gezegd?
Ernst Niessen is offline   Met citaat antwoorden