Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Fozzie
Ik vind dat geweld enkel mag gebruikt worden in het kader van (wettelijke) zelfverdediging, of in het kader van het beschermen van onschuldige slachtoffers tegen hun beulen. Er moet dus sprake zijn van een fysieke bedreiging voor dat er een verdedigende actie kan gebeuren.
De verdedigende reactie staat dus in verhouding van de aanvallende actie.
|
Jij vindt het, en wat jij vindt is niet wat andere vinden en
jij moet het niet gaan rechtvaardigen want jouw rechtvaardiging betekent niets voor iemand die het anders bekijkt.
Voor jou is er fysiek en voor hen is er eer, geloof, het schenden van maatschappelijke moraal, het bedreigen van stabiliteit van huwelijk, en bedreigen van de stabiliteit van huwelijk is een bedreiging voor stabiliteit van de familie en deze is bedreiging van de gemeenschap en deze is de bedreiging van de maatschappij.
Jij moet het fysisch bekijken, het is barbaars, en dat is jouw recht, en het is jouw recht om daar bezwaar tegen te hebben en het is jouw recht om het te gaan bestrijden met de geschikte middelen.
Maar wat ze barbaars vinden is niet wat je barbaars vindt, en de geschikte middelen voor jou, zijn niet de geschikte middelen in hun ogen.