Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Snerror
@Raf - Het is zwak om door te bomen op een detail dat illwill gezegd heeft, terwijl je de rest van zijn redenering gewoon links laat liggen omdat die moeilijker te weerleggen is.
+ Je weet ook dat illwill dit niet letterlijk bedoelde, hem dan dwingen om te zeggen dat het in de letterlijke zin niet kan is belachelijk, gewoon een manier om de discussie 'te winnen'
(dit los van het feit of je nu gelijk hebt of niet)
|
Luister eens hier, ventje, voor jou is een strafblad misschien maar "een detail", voor mij is het dat zeer zeker niet. Los daarvan is het altijd hetzelfde liedje met illwill: hij is de Nederlandse taal niet voldoende machtig om deel te nemen aan de discussies op dit forum. Hij begrijpt niet wat anderen zeggen en begrijpt meestal niet eens wat hij zelf zegt, zoals uit de discussie van de voorbije pagina's weer maar eens overduidelijk gebleken is. Jij wil dat graag als muggenzifterij beschouwen en dat mag, maar heb alstublieft niet de pretentie en de arrogantie om anderen hier de les te komen spellen over hoe ze al dan niet aan de discussies op dit forum moeten of mogen deelnemen. Dat is niet jouw bevoegdheid en ik heb absoluut geen behoefte aan het belerende vingertje van iemand die er zelf met de staart tussen de benen vandoor gaat in discussies waar hij voelt dat hij het onderspit aan het delven is (hetgeen meer dan waarschijnlijk ook de reden is waarom je je hier geroepen voelt om het voor illwill op te nemen, goed wetende dat hij het compleet bij het verkeerde eind heeft).