Los bericht bekijken
Oud 25 juli 2010, 21:53   #6
liberalist_NL
Secretaris-Generaal VN
 
liberalist_NL's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 januari 2006
Berichten: 28.141
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Sus Iratus Bekijk bericht
Arm Duitsland? Wat dacht u hiervan: Türkische Polizei soll in Problemvierteln aushelfen

Jawel, u leest het goed: Turkse politie -uit Turkije afkomstig dus- gaat in hun eigen Turkse uniformen in de door de multiculturele kanker aangetaste steden van Noordrijn-Westfalen patrouilleren om hun eigen dubbelpaspoortige geteisem in bedwang te houden.

Langzamerhand wordt duidelijk dat de oogst van wat men gedurende vier decennia gezaaid heeft er aan zit te komen.
En dit is nog slechts de voorbode, want het gaat nog veel erger worden. En intussen loodst men dus nog meer Turken Europa binnen, al dan niet via die Eurocop-afspraak die de EU er -voor de zoveelste keer- in het geniep heeft doorgedrukt.
Klinkt raar, maar eigenlijk lijkt mij dat een goed plan. Er is een reden dat Sharia-wetgeving zo streng is m.b.t. bijvoorbeeld stelen: voor hen zijn zulke strenge straffen het enige wat werkt. Dus ja, als de angst om je handen te verliezen het enige is wat je weerhoudt om te stelen, is dat misschien een geschiktere straf. Sharia-rechtspraak voor iedereen die zich moslim noemt is misschien dan ook beter, én een goede reden voor veel moslims om nu eindelijk eens die onzin af te zweren!
liberalist_NL is offline   Met citaat antwoorden