Los bericht bekijken
Oud 26 juli 2010, 02:40   #252
rikbe
Europees Commissaris
 
rikbe's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 juni 2006
Locatie: Vlaanderen/Jutland
Berichten: 7.098
Stuur een bericht via Skype™ naar rikbe
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door The Common Sense Bekijk bericht
Nu wordt het helemaal...



Waarmee ik wil duidelijk maken: Stel dat ze wel wordt vrijgesproken (gaat ook nog ná een deel van de straf, net zoals men hier ná een tijdje uitgezeten te hebben toch nog kan worden vrijgesproken), dan is ze nog altijd slecht af omdat ze waarschijnlijk nergens meer terecht kan.

Vervolgens maakte ik de vergelijking met het westen, omdat iemand stelde dat men alleen dáár zich zou moeten reïntegreren. Wat daar veranderen van onderwerp aan is... Na zoveel pagina's zitten we nog altijd op hetzelfde onderwerp, wat van veel andere threads niet gezegd kan worden.
Vrijspraak na veroordeling en straf???
Ik snap het niet. DUs, volgens jou, als ik een bank overval, gesnapt wordt en mijn straf uitzit, wordt ik vrijgesproken???
__________________
Zonder O2, geen dierlijk leven. Zonder CO2, geen leven.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor
rikbe is offline   Met citaat antwoorden