Los bericht bekijken
Oud 29 juli 2010, 06:18   #3
AsGardSGO
Minister
 
AsGardSGO's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 mei 2009
Locatie: Mechelen
Berichten: 3.353
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door bgf324 Bekijk bericht
http://www.hln.be/hln/nl/1901/reisni...-per-uur.dhtml


Kijk. Dit is nu een voorbeeld hoe het moet. Geen nutteloze regels en snelheidsberperkingen opleggen. Gewoon problemen aanpakken waar er problemen zijn; Een volledig nultolerantie op alcohol in het verkeer zou eigenlijk nog beter zijn.
Blijkbaar is het afschaffen van de verkeersregels en snelheidsbeperkingen vooral bij velen wel een hot issue...
Kan daarin komen want we zijn de betutteling moe he. En ook steeds maar verantwoordelijkheid moeten opnemen voor ons gedrag is zo'n lastig iets.
Ik pleit dan ook voor het afschaffen van die nutteloze regels en restricties.
kunnen we ineens de wegentaks en de verplichte verzekering ook afschaffen.
Als je dan iemand dood rijd is het ook jouw verantwoordelijkheid niet meer; ah nee er zijn geen regels dus ook geen verantwoordelijkheid!
Ah nee het is de ander zijn schuld; moest hij maar zien weg te duiken met zijn auto of fiets als ik rij waar en hoe hard ik wil.. Lekker makkelijk toch?!
__________________
"Een vooroordeel is moeilijker te splitsen dan een atoom."
"Voorstellingsvermogen is belangrijker dan kennis."
"Je kunt een probleem niet oplossen met de denkwijze die het heeft veroorzaakt."
"If you can"t explain it simply, you don't understand it enough"
- Albert Einstein
AsGardSGO is offline   Met citaat antwoorden