Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door moby
Ik en mijn vriendin, waarmee ik al kinderen heb, willen gaan samenwonen maar mijn vriendin wil dat alleen als we trouwen.
Hoe zit het eigenlijk met de verdeling na een echtscheiding?
Daarop krijg hij antwoorden als niet doen! Ze zal u pluimen....
Geef toe dat veel autochtonen met echtscheiding in hun achterhoofd rondlopen nog vóór ze getrouwd zijn
|
Je mag natuurlijk het belangrijkste element niet uit het oog verliezen! Bij moslims is er helemaal geen pluimen aan, daar kan de man de vrouw gewoon op straat zetten want hij is gewoon eigenaar van alles! (tenzij ze zelf buitenshuis gewerkt heeft)
Bijgevolg is het voor moslima's natuurlijk veel minder evident om paal en perk te stellen aan eventuele misplaatste gedragingen van de man: waar moet ze naartoe? (�*ls ze al kan scheiden! want dat is het voorrecht van de man in gehuwd onder islamitische wet!)