Los bericht bekijken
Oud 23 augustus 2010, 16:41   #135
Mitgard
Banneling
 
 
Mitgard's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 16 februari 2004
Berichten: 23.890
Standaard

Je hebt de holocaust tegen joden, maar dat is niet de enige genocide die de nazi's voerden.
Je had ook het uitroeien van mentaal gehandicapten, psychiatrische patiënten, en andere 'useless mouths'. Ideetje van Göring.
Dan had je het uitroeien van de slavische bevolking in Rusland. De nazi's zeiden daar: dit is nu ons land en jullie moeten dood zodat wij hier kunnen wonen.
Het was de bedoeling van de nazi's om het blanke ras, het europese blanke ras, datgene te geven waar het volgens de nazi's geheel volgens de wetten van de natuur recht op had: werelddominantie. In deze visie vond men het niet meer dan normaal dat alle andere rassen bijgevolg onderworpen of uitgeroeid werden.
Het nationaalsocialisme was destijds tevens niet iets dat zich louter beperkte tot Duitsland. Het was een levensbeschouwing die in heel Europa bijval vond.
Moest ik niet tot het blanke ras behoren, zou ik om die redenen de blanken fundamenteel wantrouwen.

Laatst gewijzigd door Mitgard : 23 augustus 2010 om 16:42.
Mitgard is offline   Met citaat antwoorden