Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system
Wat u beweert is onzin. Eerst en vooral heeft Bart Dewever in de feiten evenveel bereikt als vorige onderhandelaars, te weten niets. Er is niets bereikt, want de ondehandelaars zijn uit mekaar gegaan. Tenzij dat het Olijk Duo de zaak terug op het goede spoor kunnen brengen. Wat ik dus hoop.
En ik schiet op Dewever omdat hij zo wordt verheerlijkt door sommige rabiate Vlaamsnationalisten, alhoewel hij niet meer heeft bekomen dan Leterme. Dat zijn de feiten. Alhoewel er een heel mooi bedongen pakket op tafel lang. En nu, nu hebben we niets.
|
Voor het eerst wordt er zelfs langs Waalse kant openlijk gedacht aan splitsen. Voor het eerst geeft Vlaanderen niet toe. Voor het eerst haalt de Waalse arrogantie haar slag niet thuis.
D�*t zijn de feiten. Dewever heeft dus meer bekomen dan generaties van onderhandelaars voor hem.
__________________
* Erfopvolging: een ander woord voor discriminatie op basis van afkomst
* Solidariteit is een gevoel van samenhorigheid en kan niet opgelegd worden. De N-Z transfers zijn dus per definitie geen solidariteit, want niet vrijwillig
* Democratie = demos + kratein (het volk heerst). Een land waar het laatste woord bij politici en niet bij de bevolking ligt, is dus per definitie geen democratie
* Er bestaat evenveel bewijs voor het bestaan van god als voor het bestaan van gele ruimtekaboutertjes
|