Los bericht bekijken
Oud 9 september 2010, 05:37   #269
artisjok
Banneling
 
 
Geregistreerd: 9 februari 2008
Berichten: 32.057
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door alice Bekijk bericht
Neen dat wilt u toch o zo graag maar helaas..ik maak onderscheid in de betekenis van symbolen en niet in mensen die via die symbolen zichzelf van anderen willen onderscheiden, die behandel ik gelijk, je draagt geen uiterlijke tekenen van je opvattingen om duidelijk te laten zien dat jij anders bent, moslima bijvoorbeeld.
Dat doe je maar in je privéleven, daarbuiten stellen mensen zich neutraal op uit respect voor de ander, simpel niet?
Mooi zo! Ik beschouw dit nu als afgehandeld met u want ervaring leert dat u eindeloos bezig blijft.
Jij maakt inderdaad onderscheid op basis wat jij denkt dat de symbolen voor jou betekenen.

Waarom zou iemand geen kentekens mogen dragen om te tonen dat "je anders bent"? Ga je dan bijvoorbeeld ook dread-locks verbieden?
Draag jij wat iedereen draagt? Of draag jij wat jij zelf wil?
Wij zouden ons nu buiten ons privéleven neutraal moeten opstellen?

Waarom denk je dat scholen die de hoofddoek willen verbieden; dit een verbod op religieuze en levensbeschouwelijke tekens noemen? Omdat het anders discriminatie is!
artisjok is offline   Met citaat antwoorden