Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marie van de koster
Niemand zegt dat het simpel is! Maar lees nu dat krantenberichtje hierboven : 20 tegen één en die 20 zijn dan ook gewapend natuurlijk. Wat gaat u daartegen uitrichten? Wat kon dit slachtoffer daartegen doen?
Immigratie stoppen, opvoeding verzorgen waarbij onze normen en waarden duidelijk gemaakt worden, meer blauw op straat en sociale controle, effectieve straffen.
|
Die mensen doen dat alleen maar omdat ze weten dat er niemand zal tussen komen en niemand iets zal doen want dat wordt er zo in gekweekt door de Belgische staat.
Als die mensen pistolen bij hebben ter zelfverdediging en een stuk of vier van die gekken neerschieten loopt de rest er vandoor. En de volgende maal doen die dat niet meer.
Maar, de staat heeft schrik van gewapende burgers dus je moet je laten afsteken en doodslagen. En dus zal het van kwaad naar erger gaan.
En kom me nu maar vertellen dat zelfverdediging uit den boze is.