Ok. ik zal even proberen.
er wordt eerst een selectie gemaakt tussen gelovigen en ongelovigen. Ongelovigen gaan er niet in. Ook goeie ongelovigen. Heel slechte gelovigen gaan er ook niet in. Dus pedofiele priesters zonder berouw gaan naar de hel.
De mensen die christus niet kenden, zoals bv iedereen voor Christus geboorte worden op een ander manier beoordeeld. Maar wie Christus kent en hem verwerpt, verwerpt ook de hemel.
Wat moslims en andere gelovigen betreft weet ik eigenlijk niet. Jezus zegt nochtans duidelijk ik ben de weg. andere gelovigen nemen CHristus niet zoals Hij werkelijk is.
Joden worden beoordeeld volgens het oude verbond. Volgens de bijbel gaan er ook niet te veel door naar de hemel. Natuurlijk zijn er veel minder joden dus dat is mss de reden.
Ongetwijfeld zitten er hier die het beter kunnen uitleggen.
|