Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Moor
Het is niet snugger van hem, hij had gewoon "low-profile" moeten blijven
In zulke gevallen is het beter weg te lopen of weg te stappen
Als je weet dat je op je bakkes gaat krijgen is het beter weg te stappen, dit heeft niets met Brussel te maken of Allochtonen of wat dan ook
In zulke wijken heb je territoriums en districten die gevaarlijk kunnen zijn, als je een uitdagende houding aanneemt, krijg je rammel zo is dat
|
En uw nichtje bij zo een krapuul laten ???.... Ik hoop dat die lafaarden hetzelfde mogen meemaken. Ik zou graag al de tanden uit hun stinkende muilen kloppen .
Maar idd ... indien het mogelijk zou zijn wees wijs en vlucht , een vermeden gevecht is ook een gewonnen gevecht ...je bent niet laf als je vlucht van 20 man maar dom als je blijft . In dit geval was het mss niet mogelijk .... wel ik hoop dat die klootzakjes hun verdiende loon krijgen.