Los bericht bekijken
Oud 16 september 2010, 17:34   #174
EddyBal
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
EddyBal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 mei 2010
Locatie: WILRIJK
Berichten: 10.594
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door system Bekijk bericht
Wat u allemaal vertelt is oude koek. Zelfs Willem van Oranje moest niets hebben van de calvinisten die hij te fanatiek en te onverdraagzaam vond. En hij kon het weten want hij had al een voorsmaakje gehad tijdens de zogenaamde 'Gentse Calvinistische Republiek'. Hij wist welk vlees hij in de kuip had met die calvinistische kornuiten en dat janhagel.
Wat ik wil aantonen is dat met geen enkele soort geloofsfanatici goed land valt te bezeilen. Ze hebben allemaal hun negatieve geschiedenis. Het is moeilijk aan te duiden wie het meeste boter op zijn hoofd heeft, wel dat de slachtoffers gewone brave burgers waren die gewoon hun geloof wilden beleiden. Nu de zaken in de Chrsitelijke wereld wat genormaliseerd zijn, en iedereen goeiedag kan zeggen tegen iedereen, begint er een heropleving van het fanatieke in de Islam en wees "gerust", onze contreien zullen er eerdaags weer danig last mee krijgen. Sharia for europe/belgium is slechts een voorproefje.
__________________
Wanneer men in de loop der jaren vaststelt dat het samenwonen van volkeren alleen maar tot onenigheden en misbruiken leidt, territoriale grenzen niet meer geëerbiedigd worden, noch de grondwet die de samenwoners zou moeten binden, kan men beter scheiden vooraleer het tot bloedvergieten komt. Vlaanderen met zijn hoofdstad Brussel, neemt dus vanaf deze moment alle machten die een staat nodig heeft om zijn bestaan te verzekeren en trekt zijn grenzen waar deze laatst onderling zijn overeen gekomen.
EddyBal is offline