Los bericht bekijken
Oud 23 september 2010, 08:28   #7
Jantje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 11 augustus 2006
Berichten: 38.482
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Wautd Bekijk bericht
352 miljoen gespreid over 10 jaar en gefinancieerd door Antwerpen/de haven/de tunnelgebruikers (tol) is hetzelfde als 500 miljoen blanco cheque per jaar voor Brussel?

Brug of tunnel, het kon me niet schelen. Ik ben al blij dat er eindelijk een beslissing is gevallen.
Geen van beide was en is nodig. Dat ze verdomme eindelijk het liefkenszoek-traject eens afwerken zoals geplant was. Verbinding tussen expressweg en E17 en tussen A12 Turnhout-Hasselt en de files in Antwerpen zijn opgelost voor 1/10 van de kostprijs van de Oosterweelverbinding.
De oosterweelverbinding gaat trouwens niets oplossen, want de plaats waar de files nu staan blijven de knelpunten van de Antwerpse ring.

Alles moet nog steeds naar dezelfde wissels die enkel nog gevaarlijker gaan worden.

Op linkeroever de wissel voor de Kennedytunnel en op rechteroever de wissel van de Boudewijn-snelweg.
En steek de rest van het geld in de uitbouw van onze waterwegen voor binnenvaart en alles is opgelost.
Niet enkel de files in Antwerpen, maar ook deze rond Brussel en rond Gent.
Daarnaast haal je een pak vrachtwagens van de weg en verlaag je dus het aantal ongevallen.

En maak het spoortransport interessanter in plaats van de laad en losplaatsen te laten verkommeren.
Zo liggen er in Turnhout, Leopoldsburg, Kappelen, Brasschaat, Namen, Essen, Dinant, Lier, Luik, en alle oude legerplaatsen en grensposten laad en loskaaien voor goederen treinen met de nodige sporen er ongebruikt bij op enkele kilometers van de industrieterreinen.
Sommige zelfs op de nieuwe industrieterreinen
Jantje is offline   Met citaat antwoorden