Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door artisjok
Neen.
Ik merk op dat iemand die schrijft "Zo dat is weer duidelijk : communistjes die geen andere mening kunnen verdragen beginnen direct te schelden." in zijn volgende post overgaat tot schelden.
|
Ik wist dat jouw hypocriete zelf heel selectief zou lezen Artisjok :
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Andy
U bent een halvegare.
|
Verklaar ons die selectieve achterbaksheid maar 's Artisjok.
En waarom je 'analfabete uitkeringstrekkers' als schelden ziet. Omdat de waarheid kwetst? Omdat de feiten botsen met je extreem-linkse dogma's?
Dat de grootste hoop van je troetels uitkeringstrekkers zijn wordt door alle ocmw's van het land bevestigd. Dat 6 op 10 allochtone kinderen in Brussel thuis geen Frans of Nederlands spreken is ook een feit.
Dat de schooluitval het grootst is bij die kinderen, is ook een feit. En dat heeft natuurlijk met de cultuur en het analfabetisme van de ouders te zien, die het belangrijker vinden dat hun kinderen de taal van het 'moederland' kennen zodat ze tijdens hun valantie een klapke kunnen doen met de enkele nog achtergebleven neven en nichten, dan dat ze zelf een inspanning doen om zelf hun toekomst op te bouwen in het uitkeringsland Belgie.