18 oktober 2010, 00:05
|
#1257
|
Banneling
Geregistreerd: 5 januari 2010
Locatie: Lommel
Berichten: 10.022
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door gehuigert
Ik mag voor 800€ een maandlang werken en studeren combineren.
Daarnaast moeten politiekers, voor ze verkozen zijn, duizenden euro's eigen kapitaal in campagnes steken. Alsook moeten zij zo'n loon krijgen dat zij, omwille van de macht, niet gemakkelijk kunnen omgekocht worden door de privé-sector.
Maar ga gerust verder met degene die niet willen werken te verdedigen, en degene die wel willen werken, aanvallen op hun loon. Als iedereen niet werkt, het eten op is, geen machines meer gemaakt worden, enz. is iedereen werkloos, en kunnen we weer als jagers-voedselzoekers strijden om het overleven.
|
Het optrekken van leeflonen en een maximumgrens opleggen op buitensporig hoge lonen lijkt mij niet onredelijk wat jij hier weer neerpent is uw fantasie die op hol slaat .
|
|
|