Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door netslet
Dat sommige voedselprijzen op de internationale markt de pan uitswingen, ok. Maar, appels en yoghurtpotjes... wtf man? Zijn dat dan niet de meest slecht gekozen voorbeelden ooit?
De prijzen voor appels waren vorig jaar zo laag dat verscheidene appeltelers in België zich gedwongen zagen om hun oogst gratis te laten plukken door mensen die dat zagen zitten en de appels mee naar huis mochten nemen. De rest van de oogst werd gewoon vernietigd omdat het plukken meer kostte dan de verkoop van appels zou opbrengen.
En over melk: Er is een reden waarom melkboeren bij wijze van protestactie er geen graten in zien om zomaar 3 miljoen liter melk over velden uit te gieten. Die reden is namelijk dat melk ook spotgoedkoop is.
|
Die voorbeelden geven de absurditeit van dit pervers systeem mooi aan, me dunkt.
__________________
because the fish knows everything.
Laatst gewijzigd door thefishdoesntthink : 19 oktober 2010 om 15:03.
|