Los bericht bekijken
Oud 22 oktober 2010, 13:13   #7
abou Anis
Minister-President
 
Geregistreerd: 2 augustus 2006
Berichten: 4.786
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door backfire Bekijk bericht
Ik dacht al: als ik enkel die twee citaten ga posten, gaan er natuurlijk weer veel reageren puur op die citaten. Misschien de hele tekst eens lezen. Ik lees daar NERGENS een verdediding voor de katholieke kerk.

Wel een aanklacht dat de uitspraken van de katholieke kerk zwaar op de korrel worden genomen maar dat die van de islam veel minder ophef veroorzaken.
Impliciet neemt De Wever wel degelijk de verdediging op van de rooms-katholieke kerk. En wel precies door te wijzen op wat er wellicht verteld wordt over homo's in sommige moskeeën. (waarbij het hem siert dat hij het wel degelijk over sommige moskeeën heeft, een nuance die aan de meesten hier wellicht voorbij zal gaan)

Overigens moest eens iemand het lef hebben om een uitspraak van pakweg de voorzitter van de moslimexecutieve of de imam van de grote moskee in Brussel te vergelijken met een uitspraak van een gids in een of andere kathedraal. Om van dat laken ook maar eens een pak te maken.
abou Anis is offline   Met citaat antwoorden