Los bericht bekijken
Oud 23 oktober 2010, 14:56   #2
the_dude
Eur. Commissievoorzitter
 
the_dude's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 augustus 2005
Locatie: Ekeren
Berichten: 8.149
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mambo Bekijk bericht
Met het proces Clothemans in het achterhoofd waar zo ongeveer ¾ van alle Vlamingen niet akkoord gaan met veroordelingen zonder enig bewijsmateriaal (en terecht) heb ik via kranten vernomen dat er ongeveer ieder uur iemand hier bij ons veroordeeld wordt zonder enig bewijs op de correctionele rechtbanken ook.
Uiteraard is dat heel veel, het doet mij vermoeden dat we in een zeer gevaarlijke land terecht gekomen zijn als ik dat samenknoop met de nog niet zolang geleden akkoorden die gemaakt zijn dat men zonder enig gerechtelijke mandaat telefoons mag aftappen, inbreken in iemand zijn woning om onderzoeken te doen, schaduwen, uitpluizen dus in de breedste zin van de betekenis….en mag veroordelen zonder enig bewijsmateriaal.

Hoe gaat dit eindigen?
vrouwe justitia is blind é, heeft niks met rechtvaardigheid te maken doch met haar inkomen. Justitie wil niet zien wie hen betaald en plooit voor de hoogstbiedende.
__________________
"Het is de gelovige die, niet het geloof dat bescherming
nodig heeft. Mensen hebben mensenrechten, religies, geloven en ideeën
hebben die niet.''
the_dude is offline   Met citaat antwoorden