Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Zwitser
In de middeleewen was men ook straatarm, ondervoed en chronisch ziek, Vanaf de renaissance zien we moderne financiele praktijken ontstaan, en niet daar waar die het eerst voet aan de grond krijgen zien we ook dat de welvaart vooruitgaat. In het Nederland van de gouden eeuw mocht speculeren wel. Er was zelfs een heel erg actieve beurs.
En toen kwam de industriele revolutie, en werd de hele economie volgens kapitalistische principes georganiseerd. En sindsdien leven we niet meer permanent ondervoed en chronisch ziek.
|
Dat zijn de vroege middeleeuwen . De Gilden zijn late middeleeuwen (na de kruistochten) en Renaissance tot de Barok. Kijk maar eens naar de Gildenhuizen rond de Grote Markt in Antwerpen. Later zijn het de naties geworden in Antwerpen.
Soit economische regulatie is er praktisch altijd geweest.
__________________
Al wie geintresseerd is in een doe-het-zelf 9mm machinepistool. Oftewel waarom vuurwapenwetten nooit gaan werken.
Enkel voor educatieve doeleinden  .
Stalin: "The only real power comes out of a long rifle."
En hij verbood prompt alle particulier wapenbezit. Stalin was immers niet zo geïnteresseerd in democratie (waar het volk de macht bezit).
Laatst gewijzigd door Fallen Angel : 26 oktober 2010 om 10:52.
|