Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door djimi
Wel ja, het zou niet slecht zijn mocht het cordon sanitaire in dezen geen rol spelen.
En misschien kunnen op de begroting van la Communauté française de Belgique et la Wallonie de subsidies voor de revue trimestrielle internationale "W+B Wallonie//Bruxelles" voortaan ook geschrapt worden.
Een jaarabonnement kost slechts € 10,- (losse nummers € 2,50) maar dergelijke bedragen kunnen de kosten voor het bijna 50 hardpapieren pagina's en met vaak hele bladzijden in beslag nemende poep-chique kleurenfoto's opgesmukte propaganda-blad onmogelijk dekken.
Overigens worden er door die Communauté française de Belgique nog wel méér dure tijdschriften en brochures gratis verspreid in de leraarskamers van de scholen van diezelfde Communauté française de Belgique, en het ergste is: op djimi na is er bij ons blijkbaar geen kat in geïnteresseerd.
Als ik wat meer tijd en plaats had, legde ik er een heel dossier mee aan.
|
Om mistoestanden aan te klagen en er ook aktie tegen te ondernemen is het VB veel beter dan het palieterke.
__________________
Wanneer men in de loop der jaren vaststelt dat het samenwonen van volkeren alleen maar tot onenigheden en misbruiken leidt, territoriale grenzen niet meer geëerbiedigd worden, noch de grondwet die de samenwoners zou moeten binden, kan men beter scheiden vooraleer het tot bloedvergieten komt. Vlaanderen met zijn hoofdstad Brussel, neemt dus vanaf deze moment alle machten die een staat nodig heeft om zijn bestaan te verzekeren en trekt zijn grenzen waar deze laatst onderling zijn overeen gekomen.
|