Los bericht bekijken
Oud 3 november 2010, 01:01   #347
Micele
Secretaris-Generaal VN
 
Micele's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 18 mei 2005
Locatie: Limburg
Berichten: 53.107
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jan van den Berghe Bekijk bericht
Inderdaad, een vergissing van me. Als u echter de rest bekijkt van het bericht dat ik geschreven heb, ziet u wel dat ik het over de maximumsnelheid heb (en dat woord gebruik ik ook, en ook het woord "limieten").
Maar ge maakt telkens opnieuw die fout:
"rijden zoals aangegeven" is geen maximale snelheidslimiet, maar een teken dat de limiet te laag ligt, want iedereen rijdt blijkbaar zoals aangegeven.

Soit, deze keer zeg je het zelf dat die limiet raar is want "ze" houden zich eraan...

Citaat:
waardoor ook Belgen zich plotseling wel aan de limieten kunnen houden, ook daar waar de infrastructuur schijnbaar veel hogere snelheden verdraagt (de weg Belgische grens-Eede is daar echt wel een mooi voorbeeld van: kilometers kaarsrecht, mooie brede weg van glad asfalt en slechts één kruispunt : toch rijdt men er 50 zoals aangegeven).
In Duitsland houden de Belgen zich nog veel beter aan de limiet ze rijden er dikwijls tussen 80 en 95 waar de limiet 100 kmh is.
Dat is een limiet.
__________________
De vuile waarheid over ICE, Nederlandse versie: https://www.youtube.com/watch?v=kekJgcSdN38
Micele is offline   Met citaat antwoorden