Los bericht bekijken
Oud 10 november 2010, 00:58   #74
den dinges
Banneling
 
 
Geregistreerd: 23 december 2009
Locatie: midgard
Berichten: 12.674
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Nu, als je kijkt naar heel het verhaal, dan begrijp je dat de politie hard moet optreden.

Asielzoekers eisen schadevergoedingen van 250 tot 500€ per dagper persoon dat ze buiten slapen en krijgen dit van de rechters dan nog toegewezen, maar weigeren tegelijkertijd om de aangeboden plaatsen buiten Brussel te aanvaarden.

België kan trouwens de hele toestroom aan asielzoekers en illegalen niet meer aan. En moet dus een einde maken aan deze toestroom.
En het is niet alleen België dat hard begint op te treden, maar heel Europa.
Griekenland legt zelfs dagelijks bussen in om asielzoekers en illegalen van haar kusten naar de opvangcentra te brengen. En eist tegenwoordig zelfs dat de asielzoekers deze busrit zelf vergoeden.
Europa heeft alle Europese lidstaten zelfs gevraagd om mensen in te zetten aan de Europese grenzen om de grenslanden te helpen de toevloed aan asielzoekers en illegalen te stoppen en hen daar reeds terug te sturen.
Ik heb het hier al eens voorspeld : binnen de tien jaar komt er hier in Europa geen enkele niet-Europese vreemdeling, geen enkele economische vluchteling en geen enkele asielzoeker meer binnen. En voor degenen die reeds ter plaatse zijn, gaat het een stuk moeilijker worden, vooral degenen dan die de gewoonte hebben genomen om de mensen het leven zuur te maken...Men word dat nu al gewaar, zo een beetje overal in Europa : de autochtonen zijn het kotsbeu.
Met de opwarming van de planeet gaat héél Afrika, en flinke stukken van Azië, gewoon opdrogen, het staat als een paal boven water dat al dat volk hier onmogelijk op te vangen is. Zélfs onze onnozele politici gaan dat inzien, en Europa gaat de deuren toedoen.
den dinges is offline   Met citaat antwoorden