Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pelgrim
Gaan wij Saoudi Arabië nu al als voorbeeld nemen?
Dit is een LIBERAAL land, hier kiezen de mensen ZELF. Willen ze een hoofddoek dragen, dan doen ze dat, willen ze dat niet, dan doen ze dat niet.
Dingen verbieden is hoogst ONLIBERAAL.
|
Of dit een liberaal land is, weet ik niet (ik denk eerder aan absurd als ik België moet omschrijven), maar voor mij doet iedereen aan wat ze willen
in de privé. Hoofddoeken verbieden op straat zou ik niet doen (wel op openbare ambten, en het zou een bedrijf/organisatie vrij moeten staan om dit al dan niet te verbieden in hun lokalen), wel zaken gelijk boerka's omdat deze een identificatie bemoeilijken.
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen
politiek België lijkt meer op een inktvis met veel grabbelende armen in de staatskas en inkt spuitend omdat niemand het zou zien.
|
Stephen F. Roberts: "...I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do. When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."