Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Phrantic
Hallo allemaal,
Graag wil ik hierbij jullie hulp inroepen. Ik ben een Franstalige student aan de universiteit van Namen. Van mijn docenten heb ik de taak gekregen om, samen met mijn groep, een krantje te maken. Daarvoor hebben wij voorstellen moeten doen. Eén daarvan was namelijk :
- Een BV ‘telefonisch’ contacteren
Ik richt me nu tot jullie. Ik besef dat dit voorstel gek in de oren zal klinken, maar weten jullie toevallig of dit mogelijk is? Kennen jullie toevallig een ‘toegankelijke’ BV ?
Dit is helemaal geen grap. Dus niet mee lachen, aub! Bedankt allemaal !
Phrantic
|
1. Bert Kruismans natuurlijk!
De Vlaamse humorist toert momenteel door Wallonië en Brussel en is dus nu ook bekend in Franstalig België. Bovendien werkt hij op "La Première" (de radio van de RTBF).
2. Koen Wauters
De zanger van Clouseau, ook zeer toegangelijk volgens mij!
3. Wilt u nu iemand die niet in België gelooft en die trouwens Vlaams-Nationalistisch is, Willy Sommers
Het is ook zeer interessant de mening te hebben van iemand die niet in België gelooft. Zijn muziek trekt op niets volgens mij maar als mens, denk ik dat hij toegangelijk is.