Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door dominatrix
Dewinter heeft gewoonweg een punt. Het Vlaams Belang wordt nog veel te veel doodgezwegen, het tea-party succes staat daarmee in schril contrast. Hoewel we enorm goede parlementairen hebben verneem je zelden of nooit iets van hun initiatieven.
Gaan wij nu de Palin-toer op? Wij zijn Palin net zomin als Palin de 'tea-party' is. Hoewel dat voor velen natuurlijk weer moeilijk te begrijpen zal zijn.
Neen, wij moeten terug het buikgevoel van vele Vlamingen beter aanvoelen en dat omzetten in politieke kracht.
Het Vlaams Belang was de laatste tijd na de uppercut van juni weer terug op het juiste spoor en verdiepte inhoudelijk. Onze thema's leefden, ons gelijk werd dag na dag bewezen. Toch resulteerde dat niet in een verdieping van onze electorale macht. Daarom is meer aanwezigheid tussen het volk niet slecht, ook al beleven we een tijdperk van electorale laagconjunctuur.
Kortom, voor of tegen de Tea party, ze is een succes in de VS en derhalve kan haar werkwijze een goede bron van inspiratie zijn. Maar eerlijk? Wat is het verschil met de manier van de tea party en die van hoe het Vlaams Blok eertijds definitief het Vlaamse politieke landschap drastisch wist te veranderen?
|
Palin is wel het boegbeeld van de Tea Party.