Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Europese Vlaming
De Vlaamse socialisten zijn volksverraders (gezien de stembusuitslag), dus ja zij maken het de NVA onmogelijk om een deftige staatshervorming te maken
De PS is niet veel beter, een kandidaat premier die zijn "handjes" niet wil vuilmaken en een achterban van mensen die hun financieel overleven aan de huidige Belgische staat te danken hebben
|
Inderdaad. Mooi voorbeeld is Daerden die aldaar vol emotie wordt aangesproken met "Papa". Hij heeft la Belgique weer eens een modderfiguur bezorgd:
Citaat:
Michel Daerden viel in slaap op Europese ministerraad
08 december 2010, 08:57
Michel Daerden (PS) heeft de Belgische politiek maandagavond het schaamrood op de wangen bezorgd door ogenschijnlijk dronken op een conferentie in Brussel te verschijnen. Die beelden werden duchtig bekeken op YouTube. Voordien zou Daerden ook nog eens in slaap zijn gevallen bij de EU-ministerraad van Sociale Zaken. 'Gelukkig' voor de minister van Pensioenen gebeurde dat achter gesloten deuren.
Of Daerden effectief dronken was, is niet helemaal zeker. Een Belgische diplomaat kan enkel bevestigen dat hij de minister een glas champagne had zien drinken.
|