Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Marie van de koster
Enkele jaren geleden was het nog volop in het nieuws van die mensen die op handen en voeten kruipen daar in een achterlijk klein dorpje. Zal ook wel met inteelt te maken gehad hebben.
|
Mensen die op handen en voeten kruipen heb ik in vrij groten getale in Arabische grote steden gezien. Verder: mensen wier linkeroog twee centimeter hoger stond dan hun rechter, doven en blinden in overvloed... Asymmetrische gezichten en doofheid zijn typische inteeltgevolgen. Maar natuurlijk hebben vele doven, met name autochtonen bij ons, géén ouders die hun kinderen in bloedschande hebben verwekt.
__________________
Harry Truman, 1941: “If we see that Germany is winning we ought to help Russia and if Russia is winning we ought to help Germany, and that way let them kill as many as possible"
Henry Kissinger: “To be an enemy of America can be dangerous, but to be a friend is fatal.”
Laatst gewijzigd door Kodo Kodo : 12 december 2010 om 12:07.
|