Los bericht bekijken
Oud 12 december 2010, 16:15   #1
MaGNiFiCaT
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
MaGNiFiCaT's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 april 2007
Locatie: overal en nergens
Berichten: 13.555
Standaard Prinses Mathilde is ziek.

Geachte medeforummers,


heden ten dage is de Hertogin van Brabant, onze lieve Prinses Mathilde, geveld door een zware griep.
Daardoor wordt Zij belemmert in het aanvatten van Haar werk. Er staan tal van zaken die Zij dus niet meer zal kunnen afronden, zoals bijv. de diploma-uitreiking van het Europese netwerk van ambassadrices voor het vrouwelijk ondernemerschap. Ook tal van andere zaken zal Zij moeten aflasten zoals het traditionele kerstconcert in het paleis begin volgende week.
Ook aan het galadiner in het Jubelparkmuseum kon Zij niet aanwezig zijn.

We wensen Haar spoedig beterschap!!!! Zodat Zij toch ook op een aangename manier Haar Kerstperiode kan doorbrengen.



Maar .... misschien is al dat negatief nieuws juist heel goed nieuws?
Wie weet, misschien is Zij in blijde verwachting en weet Zij het zelf nog niet? Naar het schijnt is het zo dat zwangere vrouwen veel last hebben in het begin van de zwangerschap en zit Zij nu in een beginfase? Laten we het hopen!! Na al dat negatief nieuws kan België zeker nog eens goed nieuws gebruiken!

Ik reken erop dat in de eerste dagen een grote nieuwskop verschijnt waarin de zwangerschap aangekondigd wordt. Dan zal ik hier terstond een topic oprichten waarin we kunnen gissen naar de naam dat het nieuwe Prinsje of Prinsesje zal krijgen.
__________________
Voorlopig wordt mijn idool niet meer weergegeven, wegens altoos wederkerende spot tegenover Haar. Mijn excuses aan Haar. Ik had dit nooit zo lang mogen laten duren!!
MaGNiFiCaT is offline   Met citaat antwoorden