Gisteren vroeg een wanhopig klinkende VRT-journaliste aan haar Italiaanse correspondent waarom de mensen in godsnaam toch voor Berlusconi blijven stemmen, "met al die schandalen enzo". Ze was van mening dat dat in geen enkel Europees land mogelijk zou zijn.
Nu zijn er hopen redenen voor een Italiaan om Berlusconi te stemmen, maar volgens mij zijn "opiniemakers" als deze VRT-journaliste stilaan de hoofdreden aan het worden. Mensen namelijk die bij elke gelegenheid duidelijk maken dat ze de mening van de meerderheid van hun medemensen niet alleen rauw lusten, maar ook niet accepteren dat in een democratie de meerderheid regeert.
Als Berlusconi herverkozen wordt, dan zal dat op rekening van deze linkse fascisten mogen geschreven worden:
Citaat:
Rellen na aanblijven regering Berlusconi
Italiaanse premier krijgt vertrouwen in Kamer en Senaat
Op straat werd fel geprotesteerd tegen Berlusconi.
Nadat de Italiaanse regering-Berlusconi een vertrouwensstemming overleefde in het parlement, braken rellen uit in de hoofdstad Rome. Daarbij vielen negentig gewonden, waaronder zo'n vijftig politieagenten.
Pantservoertuigen van de politie werden in brand gestoken. Op verschillende plaatsen stonden auto's en afval in brand.
...
|
Bron:
http://www.standaard.be/artikel/deta...2&subsection=2