Los bericht bekijken
Oud 18 december 2010, 19:23   #10
Gwylan
Minister-President
 
Gwylan's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 juni 2010
Locatie: Het Zuidelijker Zwerk
Berichten: 5.881
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door BWarrior Bekijk bericht
En in het Waals en het Brussels gewest zijn er zelfs 1/2 die een unitair België willen "zonder gemeenschappen noch gewesten" (vraagstelling), LLB, 18.12.10, p. 6
Mmja, ik heb dat artikel ook gelezen. Laat ons maar rustig stellen dat dit stemmingmakerij is die moet gezien worden als onderdeel van het theater dat de Franstaligen in België momenteel opvoeren om “aan te tonen” dat een meerderheid der Belgen tegen nieuwe verkiezingen is, en het derhalve perfect “democratisch” zal zijn om over korte tijd een meerderheidscoalitie zonder de N-VA in mekaar te steken.

Vooral de “conclusies” die in het artikel aan bod komen zijn ronduit lachwekkend. Eén voorbeeldje :

(Ik citeer)
« En consultant l’infographie reprise ci-dessous, on constate qu’Elio Di Rupo est toujours le mieux placé (dans l’opinion) pour succéder �* Yves Leterme au 16, rue de la Loi. Pour cause, il bénéficie toujours d’une relativement bonne image en Flandre avec 21 % d’opinions favorables (contre 55 % ne souhaitant pas le voir comme Premier ministre). »

Moet er nog zand zijn ?

Geef toe dat het toch echt wel schrijnend is in welke mate de Belgische pers haar lezers voor achterlijke oenen neemt…..

Laatst gewijzigd door Gwylan : 18 december 2010 om 19:43.
Gwylan is offline