Los bericht bekijken
Oud 21 december 2010, 10:31   #152
EddyBal
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
EddyBal's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 mei 2010
Locatie: WILRIJK
Berichten: 10.594
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door azert Bekijk bericht
Het zou een goed idee zijn dat de n-va op gemeentelijk vlak moet meebesturen. Dan zouden de mensen meteen zien hoe weinig er ze van bakken.
Le Pen zijn partij is pluimen beginnen verliezen toen ze in bepaalde steden aan de macht kwamen.
Jammer voor jou, maar de NVA bestuurt al mee in Antwerpen, en ze doen dat goed daar. Of waarom dacht je dat Janssens per se BDW eerste minister wil zien worden?
__________________
Wanneer men in de loop der jaren vaststelt dat het samenwonen van volkeren alleen maar tot onenigheden en misbruiken leidt, territoriale grenzen niet meer geëerbiedigd worden, noch de grondwet die de samenwoners zou moeten binden, kan men beter scheiden vooraleer het tot bloedvergieten komt. Vlaanderen met zijn hoofdstad Brussel, neemt dus vanaf deze moment alle machten die een staat nodig heeft om zijn bestaan te verzekeren en trekt zijn grenzen waar deze laatst onderling zijn overeen gekomen.
EddyBal is offline