Discussie: Aandelen 2011
Los bericht bekijken
Oud 4 januari 2011, 11:44   #1
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.375
Standaard Aandelen 2011

Momenteel Philips, Akzonobel, Vivendi, Unilever en Michelin in portefeuille zitten. Op Thromobogenics en Vandevelde heb ik deze week respectievelijk 50 en 30% winst genomen en ik ben dus aan het uitkijken voor iets anders.

Wat denken jullie van de traditionele banken in 2011. Ageas bijvoorbeeld ze je tegenwoordig steevast een koopadvies krijgen met koersdoelen boven de 3 euro. Ik blijf tegenwoordig wel voorzichtig wat betreft banken.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden