Los bericht bekijken
Oud 13 januari 2011, 14:12   #19
Herr Flick
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 23 augustus 2002
Berichten: 47.355
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Ge haalt me de woorden uit de mond.
(maar dat is niet erg, nu kan ik want anders in mijn mond steken).

Een vrouw kleedt zich met zo'n inkijk, om bekeken te worden. Niet kijken is dan wel beledigend.

Een ding van bjoetie is a dzjoi forevver.

De bewakers deden hun werk niet.
Het camera-systeem ook niet, want anders zou het gelogd moeten worden, met 'verwittiging' dat er gekopieerd of gedownload wordt.

(edit: het opslaan van de beelden op zich, vind ik ok. Men moet deze later kunnen bekijken om eventueel dieven edm te ontmaskeren. Maar het systeem moet beveiligd zijn tegen onrechtmatig lekken.)
Bij ons is dat zo, bewakers kunnen wel een event opvragen en herbekijken maar de foto`s staan op een harde schijf waar ze niet echt aankunnen, ... niet echt want als het ene is die iet of wat begint te zoeken geraakt hij er ook aan. Maar de foto`s zijn niet aantrekkelijk, zo ne zoom als op de mediaworld camera staat er niet op. Ze staan ook in een vaste hoek, dus zolang er niemand precies in die hoek met haar borsten gaat staan shaken, is er niks op te zien.
Herr Flick is offline   Met citaat antwoorden