Los bericht bekijken
Oud 20 januari 2011, 22:18   #64
Amon_Re
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Amon_Re's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 7 februari 2006
Berichten: 19.121
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
De jonge mensen van wie ik weet dat ze van plan zijn om daar te gaan betogen zijn Nederlandstalige inwoners van het Vlaamse gewest, met een degelijke opleiding aan een grote Vlaamse universiteit en een brede kijk op de wereld.
Zij zijn de tegenpolen van de Vlamingen die niet van onder hun eigen kerktoren vandaan komen (tenzij om op een Turks strand te gaan zonnen) en waarvan de opgedane kennis over economische, politieke en sociale problemen zich beperkt tot hetgeen hen door politieke (mis-)leiders voorgekauwd werd.
Wacht, ge kent meerdere jonge mensen die weten hoe België werkt?!
Diegenen die ik ken hebben ofwel geen enkele interesse in de politiek & liggen er absoluut niet wakker van, ofwel snappen ze er de ballen van, ik ken niemand (jong of oud) echter die er ook maar aan denkt om zondag te betogen 'omdat het toch geen zin heeft'
__________________
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door lamenielachen Bekijk bericht
politiek België lijkt meer op een inktvis met veel grabbelende armen in de staatskas en inkt spuitend omdat niemand het zou zien.
Stephen F. Roberts: "...I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do. When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."
Amon_Re is offline   Met citaat antwoorden